Strefa Zdowia i Urody

0
GD Star Rating
a WordPress rating system

Wyciskarka do Soków inna niż Sokowirówka

Strefa Zdrowia i Urody 24 września 2013
GD Star Rating
a WordPress rating system

wyciskarkaWyciskarki do soków często mylą się nam z sokowirówkami, a przecież różnica pomiędzy nimi jest doprawdy znacząca. Każdy ekspert to wie, że sok uzyskany przez wyciskarkę jest znacznie smaczniejszy, lepszy, zdrowszy, bardziej bogaty w witaminy i minerały.

Pod względem jakościowym, wyciskarka do soków nie ma zatem sobie równych. Każde takie urządzenie ma za zadanie w pierwszej kolejności rozgnieść i rozdrobnić nasze owoce lub warzywa, z których chcemy uzyskać sok. Dopiero wówczas będzie można go wyciskać i co najważniejsze uzyskać go możliwie jak najwięcej. Wyciskarka do soków ma niewielkie obroty, ale też do efektywnej jej pracy nie są wcale potrzebne większe. Dzięki temu również jej praca odbywa się w stosunkowo niskich temperaturach, chociażby w porównaniu do sokowirówki. Niższa temperatura gwarantuje uzyskanie świeżego, zdrowego soku bez utraty cennych witamin w procesie ogrzewania soku.

Wyciskarki do soków mają jeszcze wiele innych zalet, jak mniejszy hałas podczas wyciskania soku, a nawet mniejsze zużycie prądu, które może być ograniczone do minimum, jeśli będziemy używać wyciskarki ręcznej nie wymagającej zasilania sieciowego.

Wyciskarka do soków doskonale się sprawdza zarówno w przypadku owoców, jak i warzyw. Jest to istotne, ponieważ warzywa są z reguły twardsze, a przecież soki z nich są znacznie bogatsze w składniki mineralne i witaminy oraz zalecane przez ekspertów od zdrowego żywienia takich jak Sklep Miodownia.com. Decydując się na zakup takiego urządzenia kuchennego, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, z czego jest ono wykonane.

Najwyższej jakości stal to gwarancja dla klienta, że taka wyciskarka do soków będzie trwała na lata. Dodatkowo nie będzie problemu z jej czyszczeniem po wyciśnięciu soku. Rozkręcenie urządzenia, opłukanie ślimaków oraz wyczyszczenie sitka powinno być proste, aby za każdym razem nie męczyć się, co może niechybnie zniechęcić do dalszego korzystania z wyciskarki do soków.

Warto również zwrócić uwagę na to, aby konstrukcja wyciskarki do soków gwarantowała nam wyciskanie soków z każdego warzywa, owocu, a nawet ze świeżych ziół. Dzięki temu będziemy mogli wzbogacić naszą codzienną dietę w bardzo ważne składniki mineralne i witaminy, których często w inny sposób nie dostarczamy do naszego organizmu. Sok z kiełków, świeżych ziół, twardych warzyw to najlepsze źródło zdrowia i dobrego samopoczucia dla nas samych.

GD Star Rating
a WordPress rating system

Wyciskarka do Soków inna niż Sokowirówka, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!

Facebook