Strefa Zdowia i Urody

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Korzystając z usług znajdujących się na stronie www.strefazdrowiaiurody.pl akceptujesz zasady zawarte w polityce prywatności znajdujące się poniżej.

Agnieszka Figarska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności. Jakiekolwiek wprowadzone zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Twoje dane nigdy nie będą udostępnione lub sprzedane innym organizacjom dla ich celów komercyjnych.

W każdej chwili masz prawo do usunięcia swoich danych poprzez wypisanie się z mojej listy. Jeśli będziesz chciał/a się wypisać to możesz to zrobić poprzez kliknięcie na link wyrejestrowujący, znajdziesz go w każdym e-mailu, który otrzymasz. Jeśli będziesz miał/a z tym jakiekolwiek problemy to w każdej chwili możesz napisać mi e-mail na adres info@strefazdrowiaiurody.pl i Ci w tym pomogę.

W Jaki Sposób Korzystam z Twoich Danych?

Twoje dane pochodzą jedynie od Ciebie i obejmują one zazwyczaj adres e-mail oraz imię. Używam ich jedynie w celu skontaktowania się z Tobą oraz przesyłania Ci informacji. W specyficznych przypadkach możesz zostać poproszony/a o dokładniejsze dane, które będą konieczne do realizacji zamówionej usługi.

Twoje dane są chronione. Szanuję prawa użytkownika do prywatności.

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom na mojej liście. Zapisując się na tę listę zgadzasz się na ich przyjmowanie.

Żadna część strony strefazdrowiaiurody.pl nie jest przeznaczona dla osób poniżej 18 lat.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie korzystaj z moich usług.

Linki Do innych stron:

Na stronie www.strefazdrowiaiurody.pl mogą znaleźć się linki do innych stron internetowych. Te linki są tylko udostępnione z celów dogodności. To znaczy że nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za zawartość, która znajduje się na tych stronach. Nie popieram oraz nie reklamuję tych stron w żaden sposób.

Wyłączenie Odpowiedzialności:

Treść zawarta na stronie www.strefazdrowiaiurody.pl oraz w raportach jest oparta na naszych indywidualnych poglądach. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wtórne w podejmowanych działaniach, o rodzaju prawnym, finansowym lub w inny sposób przez każdego i wszystkich czytelników tego materiału. Jesteś więc osobiście odpowiedzialny/a za swoje postępowanie.

Wszystkie informacje zawarte w e-mailach, raportach oraz stronach internetowych Agnieszki Figarskiej mają charakter rozrywkowy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności to możesz je wysłać na adres: info@strefazdrowiaiurody.pl

Komentarze (1)

  1. Pingback: Strefa Zdowia i Urody | EFO formularz zapisu - Strefa Zdowia i Urody

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!