Strefa Zdowia i Urody

0

Najlepszy Tusz do Rzęs… i niezawodna technika tuszowania rzęs.

Strefa Zdrowia i Urody 29 listopada 2013

tusz do rzęsTusz do rzęs to kosmetyk, który zawsze kupuję z polecenia bo chyba nie da się trafnie ocenić jego jakości stojąc przed półką w perfumerii. W przypadku tego kosmetyku bezwzględnie najbardziej liczy się dla mnie efekt a muszę przyznać, że często nie idzie on w parze z ceną – i dobrze. Bardzo mnie cieszy fakt, że tani tusz może pozytywnie zaskoczyć swoją jakością:)

Jako studentka współpracowałam z firmą kosmetyczną Oriflame – zajmowałam się tam głównie budowaniem struktury.

W czasach kiedy byłam w tej firmie Dyrektorem dystrybucji zatrudniono tam niezwykle kreatywną i wszechstronną kosmetyczkę – Izę, jej wiedza i umiejętności niezwykle mi imponowały, wiele się od niej nauczyłam. To właśnie ona, jako pierwsza, uświadomiła mi jak wiele można zmienić dobrym makijażem:) Z radością brałam udział we wszystkich prowadzonych przez nią szkoleniach a na każdym z nich dowiadywałam się czegoś nowego.

Największym hitem wtedy był Tusz do Rzęs WONDER – muszę przyznać, że nie zdarzyło mi się, żeby ktoś komu go poleciłam nie był z niego zadowolony. Ten tusz jest faktycznie oszałamiająco dobry.

tusz do rzęs

Jest to jedyny kosmetyk, który jak tylko ktoś podrzuci mi katalog zamawiam w tej firmie aż do dziś – a zwłaszcza kiedy jest na promocji bo wtedy jego cena wynosi ok.14 zł.

tusz do rzęs

Po zakończeniu współpracy z firma Oriflame wzięłam udział w kilku kursach organizowanych przez szkołę wizażu Beauty-Art – z wiedzy, którą tam zdobyłam korzystam nieustannie i uważam, że każda kobieta – nawet dla samej siebie – powinna zaliczyć kilka takich kursów bo dzięki nim naprawdę można się nauczyć jak na co dzień, w prawidłowy sposób, podkreślać swoje atuty i czuć się dzięki temu świetnie we własnej skórze.

Od uczestniczek tamtych szkoleń dowiedziałam się np. o istnieniu tuszu do rzęs ASTOR volume diva oraz firmy LANCRONE, która ma w swojej ofercie bardzo dobre i przystępne cenowo pędzle do makijażu z naturalnego włosia oraz cienie – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat kliknij tutaj >>>

Tusz ten szczególnie przypadł do gustu mojej mamie, a wygląda tak:

IMG_3815

Niezawodna Technika Tuszowania Rzęs

tusz do rzęsRzęsy najlepiej jest tuszować od ich nasady, w kierunku końców ruchem zygzaka – nanoszenie mascary rozpoczynamy od nasady górnych rzęs, w kierunku końców. Ustawiamy szczoteczkę przy oku i wykonując ruch zygzaka zamykamy oko a szczoteczką ciągniemy w kierunku zewnętrznego kącika oka. Dążymy do kształtu migdała a ciągnąc szczoteczkę na zewnątrz dodatkowo optycznie powiększamy oko.

Malujemy górne i dolne rzęsy a, żeby wzmocnić efekt nakładamy, w dość szybkim tempie, dwie warstwy kosmetyku. Druga warstwa powinna zostać nałożona zanim wyschnie pierwsza, ponieważ w przeciwnym wypadku rzęsy się posklejają.

tusz do rzęs

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!