Strefa Zdowia i Urody

0

Masaż i oklepywanie jako naturalny sposób powiększania piersi…

Strefa Zdrowia i Urody 13 lutego 2014

biustCo druga kobieta rozpoczynająca swoją przygodę ze sportem zadaje swojemu trenerowi pytanie – jak ćwiczyć, żeby nie stracić biustu. Operacje plastyczne zyskują na popularności a tymczasem gdzieś na drugim końcu świata pewna Tajlandka – Khemmikka Na Songkhla – powiększa piersi nawet o kilka rozmiarów masując i oklepując, w ciągu paru wizyt, w całkowicie naturalny sposób.

Ta niecodzienna masażystka stosuje starodawną technikę oklepywania ciała, której nauczyła się od swojej prababci tylko dzięki temu, że kiedyś jej samej nie odpowiadał rozmiar jej biustu. Czynność, dzięki której Khemmikka powiększa piersi polega na przemieszczeniu tkanki tłuszczowej z jednego miejsca w drugie.

Usługi masażystki cieszą się wielką popularnością w całej Azji. Pikanterii całemu przedsięwzięciu dodaje fakt, że kobieta jest jedyną osobą na świecie, która zna tę niecodzienną technikę. Podobno w dawnych czasach metodę tę stosowały japońskie gejsze.

Nietypowy zabieg, posiada rzesze swoich zwolenniczek. Khemmikka jest już milionerką. Zdesperowane panie są w stanie zapłacić jej każdą sumę w zamian za efekt bez cięcia… a Ty? Co o tym sądzisz? – koniecznie skomentuj ten wpis:)

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!