Strefa Zdowia i Urody

0

Kim jest Jillian Michaels i dlaczego będziemy z nią ćwiczyć?

Strefa Zdrowia i Urody 20 lutego 2014

W tym wpisie, chciałabym Ci trochę przybliżyć postać Jillian Michaels… autorki treningu, od którego 3 marca zaczniemy wyzwanie.

jillian-michaels-fitness-ultimatum-2009_banner35-65074-full

Jak mówi Anthony Robbins: „Jeśli chcecie osiągnąć cel musicie dowiedzieć się jak to zrobić OD NAJLEPSZYCH” a zatem… tak właśnie zrobimy.

Jillian to trenerka światowej klasy, nr 1 na liście tych, pod okiem których warto ćwiczyć. Zna się na rzeczy i dokładnie wie jakiego rodzaju treningi pozwolą nam osiągnąć zamierzone rezultaty.

Jako nastolatka sama zmagała się z nadmiarem kilogramów – przy wzroście 150cm ważyła sporo ponad 70kg:

ji

Od 1993 roku Jillian posiada dwa dyplomy trenera personalnego z najlepszych programów szkoleniowych: National Exercise & Sports Trainers Association (NESTA) oraz Aerobics and Fitness Association of America (AFAA), dyplom Kettlebell Concepts oraz dyplom z dziedziny odżywiania i wellness prosto od American Fitness Professionals and Associates (AFPA).

Od ponad 20 lat nieustannie motywuje do działania miliony ludzi na całym świecie i pokazuje jak ćwiczyć skutecznie.

Na rynku można znaleźć mnóstwo produktów jej autorstwa – od programów treningowych po książki a nawet gry video! (Jillian Michaels Fitness Adeventure Xbox 360 Kinect). Szczęściarze, którzy mieszkają w USA mogą uczęszczać na jej bardzo intensywne grupowe zajęcia w siłowniach sieci Crunch a my?

My – dzięki nowoczesnej technologii – możemy korzystać z jej genialnych treningów zupełnie za darmo i bez wychodzenia z domu bo są one dostępne na kanale YouTube.

Jesteśmy w dobrych rękach:)

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!