Strefa Zdowia i Urody

0

Jak nakładać róż i który wybrać?

Strefa Zdrowia i Urody 28 listopada 2013

różNałożenie różu wydaje się proste a jednak często widać, że nie do końca dlatego też postanowiłam opisać dwie najbardziej popularne (moje ulubione) techniki jego nakładania, z których jedna pozwoli Wam uzyskać bardzo naturalny efekt ożywienia kolorytu twarzy a druga pokaże jak prawidłowo, za pomocą różu wymodelować i wyostrzyć rysy twarzy.

Technika 1-sza: Efekt Naturalny – Ożywienie Kolorytu Twarzy.

Róż w tym wypadku powinien naśladować naturalne zarumienienie twarzy, dlatego nakładamy go na partie szczytów kości policzkowych, po nałożeniu pudru.

Przeczytaj też bez jakiego podkładu i pudru praktycznie nie potrafię się obejść >>>

Zaczynamy od wyznaczenia punktu centralnego, który znajduje się na przecięciu linii poprowadzonej od kącika nosa do środkowej partii ucha oraz linii pionowej wychodzącej z zakończenia łuku brwi:

makijaż

•Róż nakładamy energicznymi, okrężnymi ruchami do czasu aż zatrze się widoczna granica pomiędzy odcieniem pudru i różu.

strefazdrowiaiurody.pl

Technika 2-ga: Wymodelowanie i Wyostrzenie Rysów Twarzy

W celu wyznaczenia centralnego punktu złóż usta „jak do buziaczka” – powstałe zagłębienia na policzkach pokryj ciemniejszym odcieniem różu (dzięki temu staną się one optycznie bardziej „wklęsłe”) a jaśniejszym odcieniem różu pokryj miejsca tuż nad powstałymi zgłębieniami (jaśniejszy odcień optycznie uwypukli te części policzków).

makijaż

A teraz kilka słów o moich ulubionych różach, które urzekły mnie swoją niską ceną, wysoka jakością i tym, że niesamowicie pięknie błyszczą:)

makijaż

Oto one:

makeup

makeup

Skomentuj

Zaloguj się

Nie pamiętasz Hasło ?

Zarejestruj się!